Místo
setkávání
Místo
setkávání
Místo
setkávání
Místo
setkávání
Previous
Next

Náš tým

Dott. Stefan Planker
ředitel muzea
+49 (0)89 48 00 03 26
stefan.planker@sudetendeutsche-stiftung.de

Jens Bergmann Lic. iur. can.
vedoucí administrativy
+ 49 (0)89 48 00 03 35
jens.bergmann@sudetendeutsche-stiftung.de

Lidia Ciotta M. A.
sekretariát
+49 (0)89 48 00 03 37
lidia.ciotta@sudetendeutsche-stiftung.de

Dr. Raimund Paleczek
historický výzkum a archiv
+49 (0)89 48 00 03 32
raimund.paleczek@sudetendeutsche-stiftung.de

Eva Haupt M. A.
kurátorka
+49 (0)89 48 00 03 34
eva.haupt@sudetendeutsche-stiftung.de

Klaus Mohr M. A.
vedoucí sbírek
+49 (0)89 48 00 03 36
klaus.mohr@sudetendeutsche-stiftung.de

Jeanine Walcher
Diplomovaný konzervátor a vedení depozitáře
+49 (0)89 48 00 03 39
jeanine.walcher@sudetendeutsche-stiftung.de

Tatiana Slesareva M. A.
inventarizace a vedení depozitáře
+49 (0)89 89 61 70 43
tatiana.slesareva@sudetendeutsche-stiftung.de

Dr. Amanda Ramm
vědecká inventarizace
+49 (0)89 89 61 70 43 

Emily Wiebe
asistentka sbírek
+49 (0)89 89 61 70 43
emily.wiebe@sudetendeutsche-stiftung.de

Nadja Schwarzenegger M. A.
muzejní pedagogika
+49 (0)89 48 00 03 15
nadja.schwarzenegger@sudetendeutsche-stiftung.de

Daniel Mielcarek M. A.
práce s veřejností
+49 (0)89 48 00 03 27
daniel.mielcarek@sudetendeutsche-stiftung.de

Vědecká rada

Vědecká rada byla založena v roce 2007 jako poradní orgán pro koncepci a plánování stálé expozice Sudetoněmeckého muzea. Jeho členy jmenuje každé čtyři roky správní rada Sudetoněmecké nadace.

Předseda: Prof. Dr. Hans-Martin Hinz

Současní členové
Hansjürgen Gartner
Christian Glass
Dr. Wolf-Dieter Hamperl
Dr. Zuzana Jürgens
Prof. Dr. Manfred Kittel
Prof. Dr. Michael Körner
PhDr. Miroslav Kunštát, Ph.D.
Mgr. Martina Lehmannová
Mgr. Blanka Mouralová
Mgr. Jan Šícha
Dr. Martin Posselt
Dr. Reinhard Riepertinger
Dr. Wolfgang Stäbler
Hans-Joachim Westholt

Emeritní členové
Dr. Markus Bauer
Dr. Peter Becher
Dr. Jaromír Boháč (†)
Dr. Zuzana Finger
Mgr. Michal Frankl Ph.D.
Dr. Michael Henker
Dr. Gerhard Hetzer
Dr. Josef Kirmeier
Dr. York Langenstein
Dr. Raimund Paleczek
Dr. Astrid Pellengahr
Klaus-Jürgen Sembach (†)